آژانس هواپیمایی خبرنگاران چه خدماتی را در تور اروپا ارائه می دهد؟

به گزارش وبلاگ دو جعبه، انتخاب یک کارگزار مناسب با خدمات عالی حرف اول را در خرید تور اروپا می زند. کارشناسان ما در واحد برگزاری تورهای اروپا سفر به این قاره را با بهترین خدمات برنامه ریزی کرده و خاطره ای خوش از اروپا گردی را برای شما رقم می زنند. در این مطلب می خواهیم به معرفی جزییات خدمات تور اروپا در آژانس هواپیمایی خبرنگاران بپردازیم.

آژانس هواپیمایی خبرنگاران چه خدماتی را در تور اروپا ارائه می دهد؟

ویزای توریستی شینگن، بلیط رفت و برگشت هواپیما، بلیط های داخلی بین کشورهای اروپایی، رزرو بهترین هتل های اروپایی بیمه مسافرتی، گشت شهری و در صورت نیاز راهنمای مسافرتی از خدمات ما در زمینه برگزاری هستند.

کارشناسان ما با سال ها تجربه پیروز در برگزاری تورهای اروپایی و دریافت در تمام مراحل از صفر تا صد کنار شما خواهند بود.

دریافت ویزای شینگن

بر هیچکس پوشیده نیست که دریافت ویزای شینگن مهمترین و اصلی ترین مرحله سفر به اروپا است و ما بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهیم.

کارشناسان ما قبل از هر اقدامی مدارک متقاضی را به طور کامل و دقیق بررسی کرده و به شما خواهند گفت که کدام مدارک را چگونه ارائه دهید تا شانس دریافت ویزای شینگن را بیشتر کنید.

پس از تکمیل مدارک دریافت وقت سفارت اقدام بعدی ما در زمینه خدمات تور اروپا است. از آنجا که دفتر ما از آژانس های هواپیمایی مورد تایید سفارت اسپانیا است متقاضیانی که قصد دریافت ویزای اسپانیا را دارند یا از طریق BLS این کشور می خواهند برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنند شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارند چرا که درخواست ویزا با ضمانت و سربرگ آژانس هواپیمایی وبلاگ دو جعبه ارسال خواهد شد.

البته لازم به یادآوری ست که در هر صورت آژانس هواپیمایی وبلاگ دو جعبه تنها درخواست کننده ویزا بوده و تصمیم نهایی در خصوص صدور یا عدم صدور ویزا به عهده افسر سفارت است.

همچنین در صورتی که قصد سفر به کشوری غیر از اسپانیا را داشته باشید همکاران ما وقت سفارت مورد نظر را برای متقاضیان دریافت خواهند کرد.

در ادامه متقاضی باید در روز و ساعت اعلام شده جهت تحویل مدارک و انگشت نگاری حضور پیدا کرده و پس از آن منتظر اعلام نتیجه ویزا باشند.

چنانچه به هر دلیلی درخواست ویزای متقاضی رد شود همکاران ما نامه اعتراض به جواب ویزا را ارائه داده و تمام تلاش خود را جهت تغییر نتیجه به کار خواهند برد.

رزرو بلیط هواپیما

پروازهای تهران به اروپا حداقل 5 و حداکثر 6 ساعت به طول می انجامد. رزرو بهترین پروازهای داخلی و بین المللی در راستا اروپا از دیگر خدمات تور اروپا در آژانس هواپیمایی وبلاگ دو جعبه است.

هواپیمایی ماهان و ایران ایر در ایرلاین های داخلی و هواپیمایی ترکیش، پگاسوس، امارات، قطر و … در ایرلاین های خارجی از پروازهای فعال در راستا تهران به اروپا هستند.

از آنجا که هواپیمایی ترکیش به بیشتر مقاصد اروپایی پرواز داشته و ویژگی هایی مانند طول پرواز نسبتا کوتاه، توقف کوتاه مدت، ناوگان هواپیمایی جوان و ارائه امکانات عالی را داراست بهترین گزینه برای مسافران روپا به شما می رود.

کارشناسان ما تمام موارد از قیمت بلیط هواپیما، ساعت پرواز، مدت توقف و امکانات ارائه شده در پرواز را مورد بررسی قرار داده و در نهایت بهترین و مناسب ترین پرواز را به مسافران تورهای اروپایی پیشنهاد می دهند.

رزرو بهترین هتل های اروپا

هتل، هتل آپارتمان و هاستل از اقامتگاه های قابل رزرو برای مسافران به شمار می فرایند. همکاران ما در واحد رزرو هتل تمام جوانب را بررسی کرده و اقامتگاهی متناسب با انتظارات و بودجه مسافران را پیشنهاد می دهند.

هتل های اروپا نسبت به هتل های راستاهای آسیایی مانند دبی، مالدیو و … از سطح کیفیتی پایین تری برخوردار هستند از این رو انتخاب هتلی که دو فاکتور کیفیت و مناسب بودن قیمت را با هم داشته باشد کاری نسبتا سخت است.

کارشناسان ما تمام فاکتورها را در نظر گرفته و در نهایت بهترین هتل های 4 ستاره را در پکیج تور اروپا قرار میدهند. البته مسافران می توانند با توجه به بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته اند هتل خود را به 5 ستاره ارتقا دهند. هتل های 3 ستاره به دلیل پایین بودن سطح کیفیت به مسافران پیشنهاد نمی شود.

بیمه مسافرتی

داشتن بیمه مسافرتی از بایدها و مهمترین خدمات تور اروپا ست که در پکیج ما قرار می گیرد. تمامی مسافران برای دریافت ویزای شینگن و سفر به اروپا باید تحت پوشش بیمه های بین المللی قرار گیرند.

شرکت بیمه بایستی در سطح بین المللی معتبر بوده و خدمات درمانی و حوادث غیرمترقبه را پوشش دهد.

شرکت ما با همکاری بیمه سامان تمام مسافران تور اروپا را تا سقف 50 هزار یورو تحت پوشش قرار می دهد. بدین ترتیب مسافران می توانند در صورا رخ دادن هر حادثه ای خسارت خود را از بیمه دریافت کنند.

گشت شهری در تور اروپا به همراه تور لیدر

گشت شهری به همراه تور لیدر بسته به انفرادی یا گروهی برگزار شدن تورهای اروپا دارد. تورهایی که به صورت گروهی برگزار می شوند گشت شهری با لیدر را در خدمات خود دارند. بدین صورت که با توجه به سایت های گردشگری در کشور مقصد افراد تور یک روز را تعیین کرده و به بازدید از جاذبه این گشت ها معمولا با وعدع غذایی نهار ارائه شده و تمامی ورودیه ها به عهده تور است.

اما تورهایی که به صورت انفرادی برگزار می شوند خدمات گشت شهری را نداشته و مسافر در صورت نیاز می تواند با هزینه شخصی تور لیدر اختصاصی داشته باشد.

بیشتر بخوانید …

بهترین زمان سفر به اروپا چه فصلی است؟

بهترین کشورهای اروپایی برای تعطیلات بهاری

معرفی 4 فرودگاه بین المللی لوکس در اروپا

معروفترین میراث های جهانی یونسکو در اروپا کدامند؟

لوکس ترین مراکز خرید اروپا

ارزان ترین مقاصد اروپا برای تورهای تابستانی

راهنمای سفر به اسپانیا

نکات ضروری که قبل از سفر به اروپا باید بدانید

افتخارات آژانس هواپیمایی وبلاگ دو جعبه

چه ایرلاین هایی از تهران به کانادا پرواز دارند؟

با 10 غذای محبوب در ژاپن آشنا شوید

حمل کدام وسایل در پرواز ممنوع است؟

10 هتل لوکس ایران که باید در آنها اقامت کرد

منبع: ستاره ونک

به "آژانس هواپیمایی خبرنگاران چه خدماتی را در تور اروپا ارائه می دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آژانس هواپیمایی خبرنگاران چه خدماتی را در تور اروپا ارائه می دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید