آیا کسی صدای اعتراض کارگران مترو می شنود؟

به گزارش وبلاگ دو جعبه، کارگران خدماتی مترو ماه ها است مطالبات خود را دریافت نکرده اند اما کسی حاضر نیست صدای اعتراض آنان را بشنود.

آیا کسی صدای اعتراض کارگران مترو می شنود؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی وبلاگ دو جعبه،صبح امروز حدود 100 نفر از کارگران بخش خدمات متروی تهران با تجمع امقابل شواری شهر تهران به دریافت نکردن حقوق و مطالبات خودشان اعتراض کردند.

یکی از این کارگران به خبرنگار ما گفت که مسولان شورای شهر به ما گفتند این موضوع به ما مربوط نمی گردد و به ساختمان متروی تهران مراجعه کنید و پس از مراجعه به ساختمان زیر پل کالج نه تنها کسی جوابگو نبود بلکه ما را حتی به داخل راه ندادند.

این کارگر همچنین افزود تنها حرفی که انتظامات به ما زد این بود که با اداره اقتصادی تماس بگیرید و بعد از تماس بنده با این اداره عنوان شد که شما از فروردین ماه اخراج هستید.

کارگر دیگری درباره این اعتراض ادامه داد و گفت: بخشی از حقوق ما را هر دو تا سه ماه یک بار می دهند و مابقی را به ماه های دیگر حواله می نمایند البته برخی جاها می گوبند به خاطر نظافت واگن ها در زمان کرونا باید پاداش بدهند اما ما پاداش نخواستیم و لطف نمایند حقوق و سنوات ما را بدهند.

وبلاگ دو جعبه در اینجا اعلام می نماید اسامی این کارگران نزد ما امانت می ماند و آماده انعکاس صحبت های مسولان متروی تهران در این خصوص هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آیا کسی صدای اعتراض کارگران مترو می شنود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا کسی صدای اعتراض کارگران مترو می شنود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید