اتفاق تلخ برای ستاره آبی ها، می خواهند شب بازی استقلال من را بازداشت نمایند!

به گزارش وبلاگ دو جعبه، محمدحسین مرادمند خاطرنشان کرد چک هایی که برای صدوررضایتنامه اش از باشگاه مشهدی صادر نموده، برایش دردسرساز شده است.

اتفاق تلخ برای ستاره آبی ها، می خواهند شب بازی استقلال من را بازداشت نمایند!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دو جعبه، مسائل اقتصادی باشگاه استقلال هرروز ابعاد تازهی پیدا می نماید و دردسرهای تازه ای را برای اعضای این تیم ایجاد می نماید. حالا نوبت به محمدحسین مرادمند مدافع آبی ها رسیده تا یک اتفاق عجیب را تجربه کند. مرادمند که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر از باشگاه شهرخودرو(پدیده) راهی استقلال شد، به خاطر آنکه رضایتنامه اش را دریافت کند، باید مبلغی را به باشگاه مشهدی پرداخت می نماید. در آن موقع توافق شد که باشگاه استقلال مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون تومان بابت این رضایتنامه پرداخت کند. البته چون باشگاه آن موقع پولی در بساط نداشت، قرار شد که این مبلغ را مرادمند طی 3 فقره چک از حساب شخصی اش به باشگاه مشهدی بدهد و باشگاه استقلال در 3 قسط مبلغ مذکور را طی پاییز و زمستان 99 به حسابش واریز کند.

این اتفاق رخ داد و مرادمند چک های شخصی اش را به باشگاه پدیده داد. این در شرایطی است که بدقولی باشگاه استقلال باعث شده با گذشت حدود 6 ماه از زمان توافق مرادمند و باشگاه هیچ پولی به حسابش نرود. از سوی دیگر حمیداوی مالک سابق شهرخودرو(پدیده) هم چک های مرادمند را خرج نموده و حالا یک دردسر تازه برای این ستاره آبی ها ایجاد شده است. حالا افرادی که چک های مرادمند را در دست دارند از این بازیکن به خاطر وصول نشدن مبلغ شکایت نموده اند و قصد دارند حکم جلب این بازیکن را بگیرد.

مرادمند هم از این موضوع بسیار دلخور است و گلایه اش را به گوش مسئولان استقلال رسانده اما تا به امروز به نتیجه ای نرسیده است. حرف های مرادمند را در این زمینه بخوانید:

*به خاطر پاس نشدن چک های رضایتنامه انتقالم به استقلال گفتند با حکم جلب شب قبل بازی با استقلال به هتل می آییم!

*در پی پرداخت بخشی از رقم قرارداد رضایتنامه ام به باشگاه شهرخودرو، دو چک 500میلیونی و یک چک 250میلیونی من به تاریخ های 9، 10 و 11 هم از سوی شهرخودرو از من گرفته شد که متاسفانه با مشکل در پرداختی های استقلال تهران برگشت خورد.

*این چک ها از جانب آقای حمیداوی به دست این و آن سپرده شده که ابتدا با تهدید در پی وصول بودند و اکنون هم با حکم جلب در پی جلب من هستند. این موضوع از همان موقع که در عربستان درگیری بازی های آسیایی بودیم آغاز شد که تمام این موارد را به آقای مددی مدیرعامل باشگاه منعکس کردم و هر بار قرار شد که حل نمایند اما اکنون نه تنها حل نشده که حکم جلب برای من صادر شده و ایشان هم اصلا تلفن مرا جواب نمی دهند.

*متاسفانه ارقام پرداختی و درصدی که استقلال در این چند وقت به من داده است همیشه پایین تر از ارقام چک ها پایین تر بوده و هر بار هم قول حل شدن این مشکل به من داده شده است.

*به من گفته اند که شب بازی با پدیده با حکم جلب جلوی در هتل خواهند؛ آمد واقعا نمی دانم قرار است چه اتفاقی برای من رخ بدهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اتفاق تلخ برای ستاره آبی ها، می خواهند شب بازی استقلال من را بازداشت نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق تلخ برای ستاره آبی ها، می خواهند شب بازی استقلال من را بازداشت نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید