اهدای 2000 تبلت به دانش آموزان ماهشهری

به گزارش وبلاگ دو جعبه، خبرنگاران/خوزستان امروز، پنجشنبه ششم آذرماه، آیین اهدای 2000 تبلت دانش آموزی در ماهشهر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار گشت.

اهدای 2000 تبلت به دانش آموزان ماهشهری

غلامرضا شریعتی در حاشیه این مراسم در جمع وبلاگ دو جعبه گفت: خوشبختانه امروز توفیق پیدا کردیم که تعداد دو هزار تبلت را بین دانش آموزان ماهشهر و بندرامام توزیع کنیم.

به گزارش وبلاگ دو جعبه به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: این تبلت ها ویژه دانش آموزان کم برخوردار بوده و خوشبختانه این کار صورت گرفت.

شریعتی بیان نمود: با هماهنگی هایی که صورت دادیم، با کمک مناطق نفت خیز جنوب و استانداری و کاری که با حمایت دولت به صورت متمرکز در حال انجام است، حدود 14 هزار تبلت در سطح استان ظرف هفته آینده توزیع خواهد شد.

استاندار خوزستان گفت: بر اساس برآورد ما 37 هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد به تبلت یا گوشی هوشمند نیاز دارند و ما آمادگی داریم 50 درصد از 23 هزار تبلت باقی مانده را تامین کنیم.

وی مطرح نمود: جهت تامین 50 درصد باقی مانده با آقای بختکمک رییس کمیته امداد کشور تماس داشتم و ایشان تامین 40 درصد این میزان را بر عهده گرفت و 10 درصد باقی مانده را از سایر روش ها تامین خواهیم کرد.

شریعتی بیان نمود: در بخش خانوارهای تحت پوشش بهزیستی نیز آمادگی داریم همین فرایند را انجام دهیم و ان شاالله بتوانیم با کمک کمیته امداد، تعداد 25 هزار تبلت دیگر را تامین کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اهدای 2000 تبلت به دانش آموزان ماهشهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اهدای 2000 تبلت به دانش آموزان ماهشهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید