رقم قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ دو جعبه، برآورد هایی درباره میزان دقیق مبلغ قرارداد مهدی ترابی صورت گرفته، اما خبردار شدیم این رقم نجومی نبوده است.

رقم قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دو جعبه، یکی از خوب های پرسپولیس در بازی های اخیر به ویژه ملاقات این تیم برابر نفت مسجدسلیمان، مهدی ترابی بوده است. هافبکی که سبک بازی اش به شدت مورد علاقه یحیی گل محمدی است و به رغم جدایی عجیب و غریب از پرسپولیس باز هم با آغوش باز از او استقبال شد.

ترابی که جدایی اش قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث ناراحتی طرفداران پرسپولیس شده بود برای بازگشت به فوتبال ایران با پیشنهاد تیم هایی نظیر تراکتور و سپاهان روبه رو شد اما این بازیکن بار دیگر مد نظر کادر فنی باشگاه پرسپولیس نهاده شد و خودش هم خواستار بازگشت به جمع شاگردان یحیی گل محمدی گردد.

ترابی پس از اینکه خبرهایی درباره جدایی او از العربی مطرح شد با یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس صحبت هایی انجام و به او قول داد در صورت بازگشت به ایران به پرسپولیس برگردد و در نهایت تصمیم گرفته شد برای اینکه باشگاه پرسپولیس مبلغی بابت رضایتنامه این بازیکن پرداخت نکند او خودش با العربی توافق کند و بعد با مدیران باشگاه پرسپولیس بر سر قرارداد جدید پای میز مذاکره بنشیند.

ترابی بعد از فسخ قرارداد و توافق با مدیران العربی و دریافت تقریباً نیمی از 600 هزار دلار از قراردادش از العربی قطر رسماً به پرسپولیس پیوست. باشگاه پرسپولیس رقم دقیق قرارداد ترابی را اعلام و رسانه ای نکرد اما گفته شد زمان این قرارداد یک سال و نیم است. او باید تا انتها لیگ بیست ویکم در خدمت تیم پرسپولیس باشد. البته درباره میزان دقیق مبلغ قرارداد مهدی ترابی برآورد هایی انجام شد اما خبردار شدیم این رقم نجومی نبوده است.

او که به خاطر کمتر از 80 میلیون تومان طلب خود حاضر نشد پولی بابت رضایتنامه به پرسپولیس بدهد حالا پس از حضوری کوتاه مدت در العربی قطر و در بازگشت به پرسپولیس با رقم معقولی با این تیم قرارداد بست. بر این اساس ترابی در نیم فصل دوم لیگ بیستم مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون تومان دریافت می نماید و ارزش اقتصادی قراردادش در لیگ بیست ویکم نیز 4 میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رقم قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رقم قرارداد مهدی ترابی با پرسپولیس فاش شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید