علی نصیریان: سینمای ایران نتوانست کرونا را مدیریت کند

به گزارش وبلاگ دو جعبه، بازیگر سریال شهرزاد گفت: سینمای کشور سال ناامید کننده ای را سپری کرد، مسئله ای که کرونا برای سینما به وجود آورد اتفاق غم انگیزی بود، اتفاقی که متاسفانه مدیریت نشد و بعد از یکسال هم هیچ راه و چاره ای برای آن پیدا نشده است.

علی نصیریان: سینمای ایران نتوانست کرونا را مدیریت کند

علی نصیریان پیرامون آخرین شرایط سینما در سال جاری گفت: این دیگر حرف تازه ای نیست که بگوییم سینما در دوران کرونا وضع خوبی ندارد، سینما به طور کامل یکسال خود را از دست داده است، راه های مختلفی برای این مسائل پیشنهاد شد اما متاسفانه سینماداران و سینماگران همچنان درگیر ضرر روحی و مالی هستند. .

برخی بازیگران شاغل همین حرفه هستند و حالا که یکسال کاری نبوده اکثرا بیکار شده اند

سینمای کشور سال ناامید کننده ای را سپری کرد، مسئله ای که کرونا برای سینما به وجود آورد اتفاق غم انگیزی بود، اتفاقی که متاسفانه مدیریت نشد و بعد از یکسال هم هیچ راه و چاره ای برای آن پیدا نشده است.

بازیگر سریال شهرزاد شرایط بازیگران پیشکسوت را ناراحت کننده خواند و اظهار کرد: برخی از بازیگران از گذشته تا امروز بازنشستهِ مشاغل خود بوده اند و گاها اگر کاری پیشنهاد نمی شد با همین حقوق گذران زندگی می کردند، اما برخی بازیگران شاغل همین حرفه هستند و حالا که یکسال کاری نبوده اکثرا بیکار شده اند، مسائل بازیگران پیشکسوت به کرونا ختم نمی شود، این مسائل از گذشته با بازیگران پیشکسوت بوده و امروز بیشتر هم شده است.

در طی سال جاری بسیاری از بازیگران با وجود شرایط خطرناک کرونا جلوی دوربین رفتند و از جان خود مایه گذاشتند، طبیعتا اگر حمایتی از آنها صورت می گرفت زندگی برایشان بسیار راحت تر می شد و شاید حاضر نمی شدند در شرایطی خطرناک جلوی دوربین بروند.

باید دید سال آینده چه اتفاقاتی برای سینما می افتد، متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی درست ما نباید به دنبال ارائه راهکاری درست از سوی مسئولین فرهنگی باشیم، باید دید کرونا چه زمانی تمام می شود تا همه بتوانیم دوباره کار کنیم.

نصیریان با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت و پروتکلهای بهداشتی خاطرنشان کرد: امیدوارم که شرایط با رعایت بهداشت و پروتکلهای بهداشتی بهتر از قبل شود، توصیه من این است که خودمان هوای خودمان را داشته باشیم، پروتکلهای بهداشتی را رعایت کنیم تا بیش از این درگیر و اسیر بیماری کرونا نشویم.

منبع: همگردی

به "علی نصیریان: سینمای ایران نتوانست کرونا را مدیریت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نصیریان: سینمای ایران نتوانست کرونا را مدیریت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید