قهرمانی ملی پوش دلفانی در مسابقات کیک بوکسینگ گرجستان

به گزارش وبلاگ دو جعبه، محمد اسدی ملک آباد ملی پوش دلفانی قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ گرجستان شد و کمربند طلایی را از آن خود کرد.

قهرمانی ملی پوش دلفانی در مسابقات کیک بوکسینگ گرجستان

به گزارش وبلاگ دو جعبه به نقل از مهر، محمد اسدی ملک آباد ملی پوش دلفانی عضو تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان که در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ گرجستان برگزار گردید توانست عنوان نخست وزن 88کیلوگرم را برای کشورمان کسب کند و مدال طلای این رشته رزمی و کمربند طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

این دوره از مسابقات با شرکت کشورهای ارمنستان، آذر بایجان، اکراین، روسیه، قزاقستان، آذربایجان و ایران برگزار گردید که 450 رزمی کار این رشته با هم به میدان آمدند که محمد اسدی ملک آباد از تیم کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران توانست با شکست حریفانی از کشورهای روسیه، گرجستان و ارمنستان مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کند و حریف های آذربایجان و گرجستان به ترتیب مدال نقره و برنز این وزن را به خود اختصاص دادند.

این دلاور لرستانی که به همراه 25 نفر از کیک بوکسینگ کاران کشورمان از طرف فدراسیون ورزش های رزمی ایران به این دوره از مسابقات اعزام شد توانست برای کشورمان مدال به ارمغان بیاورد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قهرمانی ملی پوش دلفانی در مسابقات کیک بوکسینگ گرجستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی ملی پوش دلفانی در مسابقات کیک بوکسینگ گرجستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید