محصولات جدید ایران دوچرخ

به گزارش وبلاگ دو جعبه، شرکت موتورسیکلت سازی ایران دو چرخ زیر مجموعه گروه خودرو سازی بهمن با پشتیبانی این شرکت احیا شد. مدیران این شرکت در یک نشست خبری از فراوری و عرضه محصولات جدید ایران دوچرخ خبر دادند.

محصولات جدید ایران دوچرخ

وبلاگ دو جعبه - مجتبی اسماعیلی: شرکت موتورسیکلت سازی ایران دوچرخ که از سال 1380 زیر مجموعه گروه خودروسازی بهمن نهاده شد، از فراوری پنج محصول جدید و عرضه آن در سال 1400 اطلاع داد.

آرمان موسوی مدیر عامل شرکت ایران دوچرخ در این نشت خبری مطرح نمود

یکی از محصولات این شرکت یک اسکوتر طرح وسپا با نام وترانو است که 150 سی سی حجم دارد و از گیربکس اتوماتیک CVT بهره می برد.

برنامه شرکت برای سال 1400 فراوری بالای 7500 دستگاه موتورسیکلت است.

از دیگر محصولات جدید ایران دوچرخ می توان به موتورسیکلت های سه چرخ و تریل اشاره نمود.

عمق داخلی سازی

نعمت الله سلمان مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایران دوچرخ در پاسخ به سوال خبرنگار وبلاگ دو جعبه در مورد توان داخل سازی محصولات گفت:

هدف گذاری برای عمق ساخت داخل در محصولات جدید از 22% شروع می گردد و این عدد با توجه به استقبال و سفارش گذاری بیشتر خواهد شد.

خدمات پس از فروش و تامین قطعات

نعمت الله سلمان مدیر بازاریابی و فروش شرکت ایران دوچرخ در زمینه خدمات و تامین قطعات که یکی از دغدغه های اصلی مشتریان است مطرح نمود:

علت عدم استقبال از موتورسیکلت های برقی و برنامه های شرکت

آرمان موسوی مدیر عامل شرکت ایران دوچرخ در پاسخ به سوال وبلاگ دو جعبه پیرامون عدم استقبال بازار از موتورسیکلت های برقی مطرح نمود:

شرکت ایران دوچرخ همچنین مذاکراتی را با برندهای جهانی و مطرح موتورسیکلت سازی انجام داده است که مسیولان شرکت این مذاکرات را مثبت ارزیابی کردند.

برپایی نمایشگاه و تعمیرگاه های مجهز به زودی

مسوولان شرکت ایران دوچرخ خبر از برپایی نمایشگاهی دایمی در شرق تهران تا انتها اردیبهشت ماه اطلاع دادند.

همچنین افتتاح یک تعمیرگاه مجهز و به روز هم جزو برنامه های کوتاه مدت این شرکت است.

برنامه صادرات

ایران دوچرخ در سال های اخیر صادراتی را به کشورهای همسایه مانند پاکستان، افغانستان و عراق داشته است و به گفته مسوولان شرکت این صادرات قرار است به صورت جدی دنبال گردد و یک گروه صادرات هم در شرکت ایران دوچرخ شکل گرفته است.

ایران دوچرخ قدیمی ترین سازنده موتورسیکلت در ایران است که فراوری موتورسیکلت هایی مانند YAMAHA 100 و پژو را در کارنامه خود دارد.

منبع: بیت ران

به "محصولات جدید ایران دوچرخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات جدید ایران دوچرخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید