هواپیمایی اتریش پروازهایش را به ایران متوقف نمی کند

به گزارش وبلاگ دو جعبه، سفیر اتریش در ایران گفت: هواپیمایی این کشور پروازهایش را به ایران نه متوقف می نماید و نه محدود. سفر گردشگران اتریشی به ایران نیز تحت تاثیر تحریم ها و تهدیدها قرار ندارد.

هواپیمایی اتریش پروازهایش را به ایران متوقف نمی کند

به گزارش وبلاگ دو جعبه، اشتفان شولتس در گفت وگو با ایسنا حضور هواپیمایی اتریش در ایران و ادامه خدمات آن را در این کشور، یک دستاورد بسیار بزرگ دانست و اضافه نمود: همان طور که می دانید بسیاری از ایرلاین ها پروازهای مستقیم به ایران را متوقف نموده اند، اما هواپیمایی اتریش کوشش نموده است ایران را به پایتخت های اروپایی متصل کند و ما از این بابت بسیار بسیار خوشحالیم. این اتفاق برای ایران به عنوان یک مقصد گردشگری امتیاز بزرگی است.

او که گام هایی برای پیوند بیشتر در روابط گردشگری و توسعه پایدار اکوتوریسم بین دو کشور برداشته و در یک ماه گذشته سمپوزیوم گردشگری پایدار را در تهران با مشارکت یک دانشگاه ایرانی برگزار کرد، ظرفیت دو کشور را برای گسترش همکاری های گردشگری بسیار بالا دانست و درباره اثر تحریم ها و تهدیدهای آمریکا پس از خروج از برجام در سفر اتریشی ها به ایران، گفت: به هیچ وجه این اتفاق نمی افتد و سفر اتریشی ها به ایران تحت تاثیر این تحریم ها قرار ندارد.

منبع: میراث آریا

به "هواپیمایی اتریش پروازهایش را به ایران متوقف نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمایی اتریش پروازهایش را به ایران متوقف نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید