طراحی گرافیکی و چاپ

اتوبوس گردشگری در خیابان های مرکزی پایتخت

مهدی سبحانی، سرپرست معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 تهران با اعلام این خبر، در تشریح برنامه های هفته ملی سلامت در سطح این منطقه، گفت: ویژه برنامه های هفته سلامت با شعار ساختن جهانی عادلانه تر و سالم تر با نگاه ویژه به مشارکت سازمان های برون...

27 اردیبهشت 1400

منتظر مخاطبان خاص خودم هستم

مجتبی تجلی پزشک، نویسنده و منتقد ادبی در گفت وگو با خبرنگاران با اعلام خبر چاپ دوم کتابش در خصوص انگیزه اش از نوشتن این داستان گفت: ابتدا عارض شوم که خودم را با انگاره ها و مولفه های مرسوم در فضای ادبی کنونی یک نویسنده حرفه ای نمی دانم. دلایلش در خلال گفت...

11 آذر 1399

کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا بررسی می شود

به گزارش خبرنگاران، پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژیهای تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و وزارت نیرو و ساتبا در تاریخ 26 آذرماه سال جاری به صورت وبینار و نمایشگاه مجازی برگزار می شود.

9 آذر 1399

طرح رتبه بندی دانشگاه ها در حوزه آموزش الکترونیکی آغاز شد

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: در چارچوب طرح رتبه بندی، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در حوزه آموزش الکترونیکی وارد یک حوزه رتبه بندی و ارزیابی عملکرد می شوند تا نقاط ضعف و قوت شان مشخص شود.

22 آبان 1399

درباره هتل Duke رومانی؛ محل اقامت غلامرضا منصوری چه می دانید؟

روز جمعه 30 خرداد جسد قاضی منصوری، یکی از متهمان پرونده فساد طبری، مقابل یکی از هتل ها در کشور رومانی پیدا شد. قاضی منصوری در پرونده مشهور طبری یکی از چهره های خاص بود که با مرگش ابعاد جدیدی به پرونده داد.

5 شهریور 1399

رهایش از راه دور هورمون با استفاده از نانوذرات مغناطیسی ممکن شد

یک تیم تحقیقاتی با استفاده از نانوذرات مغناطیسی پیروز به کنترل از راه دور هورمون ها در بدن شده است. با این کار می توان بعضی اختلالات عصبی را درمان کرد.

2 تیر 1399

پروبیوتیک بخورید تا MS نگیرید

پروبیوتیک ها، موادی هستند که حاوی میکروارگانیسم های زنده بوده و قادرند نقش مفیدی را در سلامت بدن بازی نمایند. محققان کشور، در یک مطالعه تحقیقاتی نقش مؤثر این نوع از مواد غذایی را در پیشگیری و کنترل بیماری MS نشان داده اند.

8 اسفند 1398

9 دستاورد ویکند سه روزه

کشورهای اروپایی برای افزایش تعطیلات آخرهفته به سه روز، با ابتکار عمل بخش خصوصی دست به کار شدند. آخرهفته سه روزه در بعضی کشورهای پیشرفته به اجرا درآمده؛ به طوری که مجموع ساعات کار هفته در این کشورها به کمتر از 35 ساعت محدود شده است.

12 دی 1398